BlueLounge CableDrop Multi – niepozorny gadżet, który pomógł mi okiełznać plączące się kable | Tabletowo.pl

BlueLounge CableDrop Multi – niepozorny gadżet, który pomógł mi okiełznać plączące się kable

Dołącz do dyskusji 0

Gdybyście kiedyś wpadli do mnie z niezapowiedzianą wizytą, przy moim biurku zauważylibyście stos ładowarek i ogólnie niezbyt uporządkowane stanowisko pracy. Niestety, utrzymanie tego miejsca w należytym porządku nie jest moją najmocniejszą stroną. Ale ostatnio postanowiłam zacząć z tym walczyć. Z pomocą przyszedł BlueLounge CableDrop Multi, który pomógł mi okiełznać kable plączące się przy moim biurku.

CableDrop Multi to nic innego jak gumowany, elastyczny uchwyt na kable, który – dzięki zastosowaniu dwustronnej taśmy 3M – można przykleić w wybrane przez siebie miejsce. Dzięki temu nie dość, że kable są uporządkowane, to jeszcze nie trzeba po nie sięgać na podłogę, bo zawsze są na wyciągnięcie ręki.

Uchwyt ma w sobie cztery szczeliny, w które mieszczą się kable o średnicy do 6 milimetrów. Dwie wewnętrzne mają ciaśniejszy uchwyt i przeznaczone są na kable, które rzadziej ruszamy z danego miejsca, natomiast pozostałe dwa – zewnętrzne – nieco luźniejszy uchwyt i znajdą zastosowanie głównie przy kablach, które często zabieramy ze sobą (ładowarka od telefonu czy zasilacz od laptopa).

CableDrop Multi można przykleić do różnych powierzchni – zarówno biurek (drewnianych//szklanych/z tworzywa sztucznego), jak i do obudów komputerów w celu lepszego zarządzania plączącymi się kablami. Gadżet jest uniwersalny, dzięki czemu bardzo łatwo jest znaleźć dla niego miejsce i zastosowanie. Mała, niepozorna rzecz, a dla mnie okazała się niezwykle przydatna.

BlueLounge CableDrop Multi można kupić w różnych kolorach: białym, czarnym, różowym i jaskrawym zielonym, w cenie wynoszącej 39 złotych. Ale u nas można to cudo wygrać! :)

Zadanie konkursowe jest proste

Zamieść w komentarzu zdjęcie swojego miejsca pracy/rozrywki, gdzie składujesz swoje kable/ładowarki. Udowodnij mi w ten sposób, że naprawdę potrzebujesz CableDrop Multi. Wybiorę trzy osoby, które otrzymają ode mnie po zestawie dwóch organizerów.

Prace konkursowe zamieszczajcie do końca poniedziałku, tj. 10.10.2016. Dzień później wybiorę trzy osoby, których prace odpowiednio skomentuję.

cabledrop-multi-03

Powodzenia :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona