Podczas BLUBOO Spring Festival jest szansa zdobycie jednego z 50 smartfonów za darmo

...i kolejnych 50 za pół darmo

Chiński Nowy Rok już wkrótce się rozpoczyna. Począwszy od 27 stycznia rozpoczynają się jego obchody, a wiele restauracji i punktów handlowych zamkniętych jest już od dnia dzisiejszego. Nie przeszkadzało to jednak BLUBOO w przygotowaniu kilku niespodzianek dla swoich klientów. 20 stycznia rozpoczyna się wyprzedaż, podczas której można otrzymać spore rabaty na urządzenia tego producenta, a nawet wygrać jeden z 50 smartfonów, za które nie zapłacimy złamanego yuana.

To nie jedyne atrakcje, gdyż kolejnych 50 szczęśliwców wygra zwrot większości kwoty za zakupiony smartfon. Jedyne koszty, jakie poniesie laureat to 9,99 dolarów. Kolejne osoby biorące udział w wyprzedaży będą mogły zostać obdarowane smartwatchami BLUBOO UwatchLista numerów zamówień, które okażą się wygranymi, zostanie opublikowana na profilu BLUBOO na Facebooku dnia 8 lutego.

Smartfonami, które obejmuje promocja i obowiązującymi podczas jej trwania cenami są na przykład:

BLUBOO Spring Festival startuje 20 stycznia i potrwa do 5 lutego, więc mamy nieco czasu do namysłu, czy warto skorzystać z okazji. Wszystkim modelom można przyjrzeć się bliżej na stronie internetowej producenta. Sklep na Aliexpress też będzie cały czas czynny, nawet przez okres świąt.

 

 

artykuł powstał przy współpracy z Bluboo