Bluboo Maya będzie można kupić już za... 9,99 dolarów - Tabletowo.pl

Bluboo Maya będzie można kupić już za… 9,99 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Istnieje niezliczona liczba sposobów na wypromowanie nowego smartfona. Można wpompować grube miliony w wymyślną kampanię reklamową, płacić gwiazdom i celebrytom za pokazanie się z danym urządzeniem na dużej imprezie lub rozdawać (za darmo) sprzęt trendsetterom. Można też powalczyć o klienta niską ceną, bo to właśnie ona w znaczącej większości najbardziej się liczy. Bluboo już raz zdecydowało się sprzedawać bardzo tanio model Picasso, a teraz zamierza to powtórzyć. Tylko, że Maya ma kosztować… 9,99 dolarów!

Regularna cena tego smartfona ma wynosić 99,99 dolarów. W przedsprzedaży, podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Picasso, zostanie ona obniżona do 69,99 dolarów, czyli o 30%. To jednak jeszcze nie koniec. Podczas przedsprzedaży mają zostać zorganizowane dodatkowe promocje, pozwalające kupić Mayę za zaledwie 9,99 dolarów!

Na razie nie są znane dokładne szczegóły tej akcji. Nie wiadomo więc, jakie warunki trzeba będzie spełnić, żeby nabyć smartfon za tak śmiesznie niską kwotę. Nie piszcie jednak w komentarzach, że i tak wszystko wykupią ruskie boty, ponieważ jednemu z naszych Czytelników podczas podobnej promocji udało się „wyrwać” Bluboo Picasso za 49,99 dolarów. Jest więc szansa, że tym razem to komuś z Was się poszczęści i dostanie Mayę za dziesięć dolców.

*Na grafice wyróżniającej i filmie macie po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak będzie wyglądał tył Bluboo Maya.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona