BLU Studio Energy do kupienia na Amazonie 16

BLU Studio Energy do kupienia na Amazonie

BLU Studio Energy to budżetowy smartfon z fenomenalną baterią. Urządzenie zadebiutowało nieco ponad miesiąc temu na targach CES 2015, a już dziś możemy go kupić w sklepie internetowym Amazon.

BLU Studio Energy został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, a za jego płynne działanie odpowiada czterordzeniowy procesor MediaTek MT6582 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz. Jednostka ta otrzymała wsparcie ze strony 1-gigabajtowej pamięci RAM.

W smartfonie znajdziemy 8-megapikelową matrycę aparatu głównego, a na przodzie kamerkę o matrycy 2 Mpix. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 8-gigabajtową pamięć wbudowaną, którą można poszerzyć o kolejne 64 GB przy użyciu karty microSD. Najważniejszy w BLU Studio Energy jest jednak akumulator o pojemności aż 5000 mAh.

Po premierze producent podawał, że smartfon będzie kosztował 179 dolarów. Dziś jednak BLU Studio Energy pojawił się w sklepie internetowym Amazon w cenie 149 dolarów. Warto dodać, że wysyłka jest darmowa. Zainteresowanych tym smartfonem odsyłam do oferty ze sklepu Amazon.