Blu Pure XR - 3D Touch, MediaTek Helio P10 i 4GB RAM-u za niewielkie pieniądze 22

Blu Pure XR – 3D Touch, MediaTek Helio P10 i 4GB RAM-u za niewielkie pieniądze

Od długiego czasu pojawia się coraz więcej urządzeń mających bardzo dobre parametry, za które nie trzeba zapłacić kosmicznie wysokiej ceny, przez co stają się dobrą alternatywą dla flagowców. Kolejnym takim urządzeniem jest Blu Pure XR.

Mamy tutaj zamontowany 5.5″ wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD. Za jego wytrzymałość odpowiadać będzie Gorilla Glass 3 generacji. Cechą wyróżniającą jest funkcja rozpoznania siły nacisku o dosyć długiej nazwie „Advanced 3D Touch display to Select, Preview, and Open”. Pod maską znajduje się ośmiordzeniowy Mediatek Helio P10 wsparty przez 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej za pomocą kart microSD.

Zdjęcia będzie można robić aparatami: 8 Mpix z przodu i 16 Mpix z tyłu o jasności f/1.8. Za zabezpieczenie telefonu odpowiadać będzie wbudowany czytnik linii papilarnych. Smartfon ma wytrzymać według producenta jeden dzień użytkowania dzięki wbudowanej baterii o pojemności 3000 mAh wspierającej technologię szybkiego ładowania.

Smartfon można już kupić na Amazonie lub Best Buy w cenie 299 dolarów w szarej lub złotej wersji kolorystycznej. Po kupnie na pokładzie przywita nas Android 6.0 Marshmallow.

Źródła: 9to5Google, prnewswire