Bloodstroke od Johna Woo trafia do App Store - Tabletowo.pl

Bloodstroke od Johna Woo trafia do App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Bloodstroke od Johna Woo trafia do App Store Aplikacje Nowości

John Woo to jeden z najbardziej znanych, chińskich reżyserów kina akcji, w dorobku którego znajdziemy takie hollywoodzkie hity, jak Mission Impossible II, Bez twarzy czy Nieuchwytny Cel. Tym razem postanowił on jednak spróbować swoich sił w zupełnie nowej dla siebie dziedzinie, jaką jest projektowanie gier na urządzenia mobilne.

Efektem jest Bloodstroke, dynamiczna gra akcji z dość charakterystyczną oprawą wizualną. Wcielamy się w niej w Mai Lee, mistrzynię wschodnich sztuk walki, która właśnie rozpoczęła pracę w prywatnej firmie ochroniarskiej. Dość szybko okazuje się jednak, że jej pierwsze zlecenie będzie wymagało od niej dużo więcej wysiłku niż się spodziewała. W składającej się z ponad 30 misji kampanii dla jednego gracza będziemy mieli więc okazję biegać, strzelać, ciąć mieczem i wysadzać przeciwników w powietrze, a wszystko to w bezkompromisowej konwencji przypominającej nieco proste izometryczne strzelanki z lat 90.

Gra Bloodstroke dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami App Store za kwotę 2,69 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona