Od teraz BLIK dostępny jest także dla klientów banku BGŻ BNP Paribas | Tabletowo.pl

Od teraz BLIK dostępny jest także dla klientów banku BGŻ BNP Paribas

Dołącz do dyskusji 0

Podejrzewam, że sporo z Was mogło w ostatnim czasie natknąć się na reklamy BLIK-a, puszczane przed właściwym filmem na YouTube – ja je widuję nagminnie, więc to zapewne jakaś większa akcja promocyjna. Tak się fajnie złożyło, że z usługi od teraz może korzystać znacznie więcej osób, ponieważ dostęp do niej dostali właśnie klienci banku BGŻ BNP Paribas.

Niedawno, a dokładniej mówiąc, w październiku tego, 2017 roku, bank udostępnił swoim klientom nową aplikację na urządzenia mobilne, BGŻ BNP Paribas GOMobile. I choć jest to gotowy produkt, to do tej pory brakowało w nim jednej, aczkolwiek niezwykle przydatnej funkcjonalności. Mowa oczywiście o BLIK-u.

BLIK jest usługą, która znacznie ułatwia życie. Zasada działania jest banalnie prosta: wystarczy dotknąć odpowiedniej ikonki w aplikacji, aby na ekranie smartfona pojawił się sześciocyfrowy kod. Następnie trzeba go wpisać w odpowiednie pole i potwierdzić transakcję w programie. Za pomocą BLIK-a klienci mogą zarówno płacić w sklepach internetowych, jak i wypłacać pieniądze z bankomatów.

To jednak nie wszystko. BLIK-iem da się płacić także w sklepach stacjonarnych. Do tego za jego pośrednictwem można przelewać pieniądze na numer telefonu. To ostatnie jest szczególnie przydatne, jeżeli nie zna się czyjegoś numeru konta. Ja osobiście korzystam z BLIK-a przy każdej okazji i szczerze każdemu polecam – znacznie ułatwia to życie.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona