Blaupunkt prezentuje tablet Endeavour 1001 z tunerem DVB-T i dwurdzeniowym procesorem

Blaupunkt prezentuje tablet Endeavour 1001 z tunerem DVB-T i dwurdzeniowym procesorem

Niemiecka firma Blaupunkt z siedzibą w Hildesheim jest jednym z największych producentów sprzętu car audio od wielu, wielu lat. Nie przeszkadza jej to jednak, aby eksperymentować również z innymi sprzętami elektronicznymi. Na rynku znajdziemy wiele modeli telewizorów, nawigacji samochodowych oraz kilka… tabletów. Producent właśnie zaprezentował kolejny, wyposażony w tuner DVB-T.

Model Endeavour 1001 wyposażony został w 10-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy układ Amlogic 8726 (Cortex A9) 1,5GHz wspomagany przez jeden gigabajt pamięci operacyjnej, 8GB pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia o kolejne 32GB za pomocą karty microSD, moduł 3G, WiFi, Bluetooth w wersji 3.0 oraz tuner DVB-T. Ponadto znajdziemy tutaj aparat 2-megapiksele, kamerkę do wideorozmów 0,3-megapiksela oraz mocarną baterię o pojemności 10 000 mAh.

Tabletowo.pl Blaupunkt prezentuje tablet Endeavour 1001 z tunerem DVB-T i dwurdzeniowym procesorem Android Nowości Tablety

Nie jest jeszcze znana cena, ani data wprowadzenia do sprzedaży tego urządzenia. Miejmy nadzieję, że producent nie każe nam zapłacić za ten model więcej, niż 100 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona