BlackBerry PlayBook 3G+ dostępny w Amazon.de za 584 euro | Tabletowo.pl

BlackBerry PlayBook 3G+ dostępny w Amazon.de za 584 euro

Dołącz do dyskusji 0

584,93 euro, a według dzisiejszego kursu (4,14) 2421 złotych. Tyle przyjdzie zapłacić tym z Was, którzy marzą o tablecie BlackBerry PlayBook 3G+. Urządzenie w tej cenie niespodziewanie pojawiło się w ofercie niemieckiego sklepu internetowego Amazonu i jest w magazynie, co oznacza, że pierwsi klienci już mogą składać zamówienia.

Cena dotyczy tabletu BlackBerry PlayBook 3G+ w jedynym dostępnym obecnie wariancie, z 32GB pamięci wewnętrznej i systemem operacyjnym PlayBook OS 2.0. Nie wiadomo, czy Research In Motion kiedykolwiek zdecyduje się na wprowadzenie na rynek wersji z dyskami o pojemności 16GB i 64GB. Będzie to zależało od sytuacji finansowej firmy oraz popularności aktualnie sprzedawanego modelu. BlackBerry PlayBook 3G+, oprócz sugerowanego w nazwie modemu sieci komórkowej 3G+ (microSIM), może pochwalić się specyfikacją obejmującą 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, nowy, dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4460 taktowany zegarem 1,5GHz, 1GB RAM, system operacyjny PlayBook OS 2.0 z perspektywą aktualizacji do BlackBerry 10 w pierwszym kwartale 2013 roku, aparat cyfrowy 5 Mpix z funkcją nagrywania wideo w jakości HD 1080p, kamerę internetową 3 Mpix, Wi-Fi, Bluetooth, wyjście miniHDMI, akcelerometr, żyroskop oraz standardowy zestaw złącz i czujników.

Z zewnątrz, BlackBerry PlayBook 3G+ niewiele różni się od swojego starszego brata wyposażonego wyłącznie w moduł Wi-Fi. Jest to wciąż ten sam elegancki, doskonale wykonany tablet, którego najważniejszym elementem jest okalająca ekran aktywna ramka wykorzystywana do obsługi systemu operacyjnego. Jeżeli jesteście gotowi zapłacić za niego niespełna 584 euro, zajrzyjcie na stronę sklepu Amazon.

via BBNews

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona