BlackBerry Playbook 3G+, czyli nad czym pracował RIM | Tabletowo.pl

BlackBerry Playbook 3G+, czyli nad czym pracował RIM

Dołącz do dyskusji 0

Targi Mobile World Congress w Barcelonie już za pasem, więc producentom coraz ciężej jest utrzymać w tajemnicy urządzenia, które planują na nich zaprezentować. Do sieci powoli wyciekają informacje na temat nowego tabletu Sony – Crystal, kolejnego wcielenia lubianego przez klientów Notion Ink Adam, Samsungów Galaxy Tab kompatybilnych z rysikiem S-Pen oraz BlackBerry Playbook 3G+, o którym po raz pierwszy usłyszeliśmy w zeszłym tygodniu.

Według opublikowanej przez serwis BGR grafiki, BlackBerry Playbook 3G+ będzie następcą tabletu BlackBerry Playbook, który mieliśmy przyjemność recenzować. Od poprzednika odróżniać go będzie system operacyjny BlackBerry Playbook OS 2.0 (więcej), szybszy, dwurdzeniowy procesor 1,5GHz (procesor oryginalnego Playbooka miał taktowanie 1GHz), wsparcie dla nowoczesnej sieci wymiany danych HSPA+ 42Mpbs oraz chip NFC (Near Field Communication), który umożliwi łatwe dokonywanie płatności w sklepach oraz parowanie tabletu z akcesoriami.

Jak widać na załączonej miniaturze, design BlackBerry Playbooka 3G+ nie został zmieniony. Szczerze mówiąc, nie jest to problemem, ponieważ tablet ten należy do jednych z najelegantszych i najlepiej wykonanych urządzeń dostępnych na rynku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, BlackBerry Playbook 3G+ pojawi się w sprzedaży w ciągu najbliższych 9 miesięcy.

via Boy Genius Report

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona