Tak będzie wyglądał BlackBerry DTEK60. Niespodzianki nie ma 19

Tak będzie wyglądał BlackBerry DTEK60. Niespodzianki nie ma

Jeżeli ktokolwiek łudził się jeszcze, że BlackBerry go zaskoczy i nie sklonuje ponownie TCL/Alcatela, to właśnie otrzymał jednoznaczne potwierdzenie, że tak się jednak znowu stanie. Do sieci wyciekły rendery tegorocznego flagowca Kanadyjczyków – nie pozostawiają one żadnych złudzeń.

W przypadku BlackBerry DTEK50 mogliśmy przeżyć lekki szok. Okazało się bowiem, że smartfon w rzeczywistości jest przebrandowanym Alcatelem Idol 4 (różnic jest niewiele – Kanadyjczycy zainstalowali tylko swoją nakładkę i zmienili materiał, pokrywający plecki urządzenia).

Kto jednak myślał, że będzie to jednorazowy wybryk, był w dużym błędzie. O tym, że BlackBerry ponownie zdecyduje się na analogiczny krok, świadczą nie tylko poprzednie przecieki, ale teraz również rendery, przedstawiające tegorocznego flagowca, czyli DTEK 60. Wystarczy jeden rzut oka i wszystko staje się jasne.

W jego przypadku materiał na pleckach jest jednak inny niż w DTEK50. Nie wygląda to na szkło, a raczej na grubą gumę. Chyba, ze to jeszcze wczesne rendery (bo ich jakość jest tragiczna) i zmieni się to na oficjalnych grafikach promocyjnych.

Specyfikację BlackBerry DTEK60 przywoływałem już kilka razy, więc pozwolicie, że po wszystkie szczegóły na ten temat odeślę Was do tego artykułu.

Według informacji serwisu źródłowego, tegoroczny flagowiec BlackBerry ma trafić na rynek 11 października. W Kanadzie jego cena ma wynosić 699 dolarów (CAD), czyli równowartość około 2050 złotych.

Źródło: WinFuture