Black Friday: najlepsze promocje na mobilną elektronikę w jednym miejscu | Tabletowo.pl

Black Friday: najlepsze promocje na mobilną elektronikę w jednym miejscu

Dołącz do dyskusji 0

24 listopada to Czarny Piątek – prawdziwe handlowe święto, na którym korzystają nie tylko sklepy, ale przede wszystkim ich klienci. W ten dzień można kupić zarówno smartfony i tablety w korzystnych cenach, jak innego typu elektronikę – od „poważnego” RTV, przez artykuły gospodarstwa domowego, aż po małe drobiazgi i gadżety. Poniżej udostępniamy uaktualniany na bieżąco wpis, gdzie będą pojawiać się godne uwagi promocje.

Oczywiście nie będziemy przeklejać absolutnie każdej obniżki, jaką zaproponują sklepy. Postaramy się skupić na urządzeniach, które przynajmniej po części nawiązują do tematyki naszego portalu, jednak nie zdziwcie się, jeśli wśród okazji pojawią się urządzenia inne niż smartfony i tablety!

Podrzucajcie też swoje propozycje, ponieważ Wy też możecie przysłużyć się innym Czytelnikom i pomóc im w wyborze idealnej promocji. Zapraszamy!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona