Black Friday 2017 w wydaniu Ulefone to obniżki cen smartfonów nawet o 50% | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Black Friday 2017 w wydaniu Ulefone to obniżki cen smartfonów nawet o 50%

Dołącz do dyskusji 0

Większość z Was zapewne już wie, co to Black Friday. Tym, którzy o Czarnym Piątku słyszą po raz pierwszy wyjaśnię, że to dzień, w którym sklepy obniżają ceny sprzedawanych przez siebie produktów, czasami nawet do niewyobrażalnie niskich poziomów. „Święto” to stało się już tak popularne, że biorą w nim udział praktycznie wszyscy. Ulefone nie jest wyjątkiem – ono także przygotowało dedykowaną ofertę.

Na przygotowanej specjalnie na tej okazji stronie (link poniżej) można kupić na przykład Ulefone MIX 2 za 99,59 dolarów (zamiast 129,99 dolarów), Ulefone MIX za 134,39 dolary (zamiast 159,99 dolarów), Ulefone T1 za 197,99 dolarów (zamiast 234,99 dolary), Ulefone ARMOR 2 za 229,49 dolarów (zamiast 269,99 dolarów) lub Ulefone S7 za 59,99 dolarów (zamiast 74,99 dolary).

To jednak i tak nie wszystkie smartfony, które objęto promocją – jest jeszcze cała masa innych. Do tego producent będzie rozdawał kupony o wartości 3 lub 5 dolarów. Może to niewiele, ale jeżeli można zaoszczędzić więcej niż mniej, to dlaczego by nie skorzystać? No właśnie. Szczególnie w takim dniu, jak Czarny Piątek.

Co prawda dedykowana promocji strona jest już aktywna, ale oferta zacznie obowiązywać dopiero w najbliższy piątek, 24 listopada. Jej zakończenie planowane jest z kolei na 28 listopada, więc każdy będzie miał dłuższą chwilę na to, aby przemyśleć, który model chce zamówić. Do zakupu dodatkowo mogą zachęcać torby z gratisami, które dorzucane są na przykład do Ulefone MIX 2, Ulefone MIX i Ulefone T1.

Artykuł powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona