Biznesowy Fujitsu Stylistic M532 z Tegrą 3 wkrótce w Europie - Tabletowo.pl

Biznesowy Fujitsu Stylistic M532 z Tegrą 3 wkrótce w Europie

Tabletowo.pl Biznesowy Fujitsu Stylistic M532 z Tegrą 3 wkrótce w Europie Nowości

Tablet Stylistic M532 to elegancka odpowiedź Fujitsu na tabletowe nowości pozostałych producentów, która ma być poważną konkurencją dla aktualnych liderów rynku. Podczas rozpoczynającego się właśnie wydarzenia CeBit 2012 (a ledwie co skończyły się targi MWC 2012… w Niemczech nas niestety nie ma) redaktorzy NetbookNews mieli możliwość wziąć w swe ręce to urządzenie i poznać jego oficjalną listę parametrów technicznych (bo nieoficjalną znaliśmy już wcześniej).

Specyfikacja robi wrażenie, choć może nie aż takie, jak w przypadku urządzeń z jeszcze wyższej półki, tj. z wyświetlaczami o przekątnej 1920 x 1200 pikseli. W modelu Fujitsu znajdziemy: ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości WXGA, pokryty odpornym na zarysowania Gorilla Glass, 1GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej. Tablet posiada dwie kamery: tylną o rozdzielczości 8 Mpix wraz z diodą doświetlającą oraz przednią 2 Mpix do prowadzenia wideokonferencji. Wszystkim zawiaduje czterordzeniowa Nvidia Tegra 3 o zegarze 1,4 GHz. Całość upakowano w cienkiej 8,6 mm obudowie o wadze 560 gramów.

Stylistic M532, pracujący pod kontrolą Androida (najprawdopodobniej w momencie rynkowej premiery będzie to Ice Cream Sandwich), jest skierowany głównie do klientów biznesowych, dlatego też dołączono do niego oprogramowanie antywirusowe Norton w specjalnej edycji Tablet Security (jego test wkrótce na łamach Tabletowo.pl). Dodatkowo dołączono Absolute CompuTrace, który umożliwia całkowite szyfrowanie pamięci oraz śledzenie skradzionego bądź zagubionego tabletu. Sprzęt ten obsługuje także Citrix, VMWare i Microsoft Virtual Desktop, nie zapomniano także o pakiecie Office.

Tablet Stylistic M532 ma się pojawić w najbliższym czasie w Europie w cenie 549 euro.

Tabletowo.pl Biznesowy Fujitsu Stylistic M532 z Tegrą 3 wkrótce w Europie Nowości   Tabletowo.pl Biznesowy Fujitsu Stylistic M532 z Tegrą 3 wkrótce w Europie Nowości

Tekst podesłał nasz Czytelnik, Michał – dzięki! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona