Bio Inc. - nietypowa gra logiczna debiutuje w App Store - Tabletowo.pl
Ważne

Bio Inc. – nietypowa gra logiczna debiutuje w App Store

W historii gier komputerowych nie brakuje tytułów pozwalających nam wcielić się w rolę lekarzy ratujących ludzkie życie. Najnowsza produkcja studia DryGin (znanego do tej pory głównie z aplikacji do wysyłania elektronicznych pocztówek) stawia nas jednak po drugiej stronie barykady.

Naszym zadaniem w Bio Inc jest bowiem opracowanie mieszanki chorób, które uśmiercą pacjenta zanim ekipa medyczna zdąży go uratować. By tego dokonać będziemy musieli nauczyć się wykorzystywać naturalne słabości poszczególnych pechowców, umiejętnie wybierając przypadłości, które wyrządzą największe szkody w ich organizmie. Gra zaczyna się od prostych (z punktu widzenia choroby) przypadków, takich jak chociażby palacz z nadwagą żywiący się śmieciowym żarciem, a kończy na próbach uśmiercenia ludzi z przyszłości, odpornych na wszelkie dolegliwości i mających dostęp do zaawansowanej technologii medycznej.

Gra Bio Inc. dostępna jest do nabycia w App Store w promocyjnej cenie wynoszącej obecnie 1,79 euro. Jak na razie nie wiadomo nic na temat wersji na tablety z systemem Android.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona