Bilet do piekieł nie był jeszcze tak tani. Diablo III na Switcha za 169 zł

Jest okazja, żeby przekonać się, dlaczego przed grami z tej serii przestrzegały nas w młodości nasze matki. Korzystając z promocji na Diablo III Eternal Collection na Nintendo Switch, zyskujemy rozszerzenie Reaper of Souls, dodatek Rise of the Necromancer oraz prawdopodobnie wieczne potępienie w pakiecie.

Choć Blizzard ostatnimi czasy nie ma zbyt dobrej prasy, bo wielu fanom marki nie spodobał się pomysł na mobilne Diablo Immortal i nie do końca kupują ideę inwestowania w gry mobilne, to przecież nie przekreśla to ogromu prac, jakie włożono w powstanie Diablo III i dodatków do niego.

Reklama

Gra w wersji Eternal Collection na konsole Nintendo Switch znajduje się w świetnej promocji w sklepie MediaExpert. Dostaniemy ją już za 169 zł. Szybkie przejrzenie wyników porównywarek cenowych pozwala wysnuć wniosek, że na zakupie tej edycji zaoszczędzimy przynajmniej 50 zł.

Wydanie Eternal Collection zawiera pełną wersję gry Diablo III, dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów. W tej edycji na graczy czeka 7 klas postaci, 5 aktów i kolejne sezony szlachtowania demonów.

Dodatkowo dostajemy stworzenie towarzyszące Koko, ramkę portretu Trójsiła oraz wyjątkowy zestaw do transmogryfikacji, który pozwoli naszym bohaterom przywdziać kultowy pancerz Ganondorfa. Otrzymamy również wyjątkowe skrzydła.

Wszystko to w wersji na Switcha, którego możemy przecież zabrać ze sobą gdziekolwiek.

>Grę kupicie tutaj<

Promocja ma charakter tymczasowy, więc wskazywałbym pośpiech. Poza tym zło nie śpi, trzeba działać.