BIG Launcher dedykowany seniorom 75% taniej w Google Play 17

BIG Launcher dedykowany seniorom 75% taniej w Google Play

Coraz częściej widzi się seniorów korzystających z tabletów. Jednak nie zawsze ich wzrok pozwala na komfortowe użytkowanie z tego typu urządzeń. Z myślą o takich osobach powstał BIG Launcher. Interfejs, który zamienia standardowe ikony na większe, lepiej widoczne. Warto się nim zainteresować, bowiem właśnie teraz dostępny jest 75% taniej.

Z okazji trzeciej rocznicy działalności deweloper BIG Launcher, który zajmuje się tworzeniem aplikacji pomagających osobom starszym i niedowidzącym, ogłosił promocję na jeden ze swoich launcherów. Teraz aplikacja kosztuje dziewięć złotych, a standardowo możemy dostać ją za ponad 40 złotych.

BIG Launcher zamieni standardowy interfejs na prosty i czytelny. Dzięki dużym piktogramom bardzo dobrze przedstawiającym funkcje urządzenia, nie ma możliwości, aby osoba korzystająca z urządzenia się pomyliła. Do wyboru mamy wiele motywów wizualnych oraz ikon. Dostępny tryb pełnego ekranu oraz ochrona hasłem zapobiega użytkownika przez zagubieniem się albo usunięciem czegoś ważnego z urządzenia. Tworzy to całkowicie bezpieczne środowisko mobilne.

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=name.kunes.android.launcher.activity&hl=pl” size=”large” text_size=”beta” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]