BIG Launcher dedykowany seniorom 75% taniej w Google Play | Tabletowo.pl

BIG Launcher dedykowany seniorom 75% taniej w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Coraz częściej widzi się seniorów korzystających z tabletów. Jednak nie zawsze ich wzrok pozwala na komfortowe użytkowanie z tego typu urządzeń. Z myślą o takich osobach powstał BIG Launcher. Interfejs, który zamienia standardowe ikony na większe, lepiej widoczne. Warto się nim zainteresować, bowiem właśnie teraz dostępny jest 75% taniej.

Z okazji trzeciej rocznicy działalności deweloper BIG Launcher, który zajmuje się tworzeniem aplikacji pomagających osobom starszym i niedowidzącym, ogłosił promocję na jeden ze swoich launcherów. Teraz aplikacja kosztuje dziewięć złotych, a standardowo możemy dostać ją za ponad 40 złotych.

BIG Launcher zamieni standardowy interfejs na prosty i czytelny. Dzięki dużym piktogramom bardzo dobrze przedstawiającym funkcje urządzenia, nie ma możliwości, aby osoba korzystająca z urządzenia się pomyliła. Do wyboru mamy wiele motywów wizualnych oraz ikon. Dostępny tryb pełnego ekranu oraz ochrona hasłem zapobiega użytkownika przez zagubieniem się albo usunięciem czegoś ważnego z urządzenia. Tworzy to całkowicie bezpieczne środowisko mobilne.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona