Xiaomi Redmi 5 (fot. Xiaomi)

Od przyszłego czwartku w Biedronce kupisz Xiaomi Redmi 5 3 GB/32 GB i przystawkę do TV Xiaomi Mi Box 4K

Jeszcze do niedawna w Biedronkach można było kupić elektronikę głównie od myPhone i Hykker. Od pewnego czasu w gablotach pojawiają się jednak również sprzęty Xiaomi. Od przyszłego czwartku, tj. 21 czerwca 2018 roku, w popularnej sieci marketów dostępne mają być tym razem smartfon Xiaomi Redmi 5 3 GB/32 GB i przystawka do TV Xiaomi Mi Box 4K.

Jak podają porównywarki cenowe, Xiaomi Redmi 5 w wersji z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej oraz w kolorze czarnym kosztuje w oficjalnej dystrybucji co najmniej 659 złotych, aczkolwiek w większości przypadków jego cena wynosi 698 złotych. Oferta, przygotowana przez Biedronkę, jest więc nader korzystna, bowiem smartfon będzie można tam kupić za jedyne 555 złotych! Przy okazji klienci mogą liczyć na silikonowe etui, znajdujące się w pudełku wraz z urządzeniem.

Reklama
Xiaomi Redmi 5 w Biedronce za 555 złotych (fot. Gazetki promocyjne)

Kolejnym sprzętem od Xiaomi, który będzie można od najbliższego poniedziałku, tj. 18 czerwca 2018 roku, kupić w Biedronce, jest przystawka do telewizora Xiaomi Mi Box 4K. Jak podają porównywarki cenowe, w renomowanych sklepach z elektroniką urządzenie to kosztuje od 319 złotych, przez 349 i 399 złotych, do nawet 419 i 429 złotych. Tymczasem w Biedronce klienci zapłacą za nie zaledwie 279 złotych!

Xiaomi Mi Box 4K można podłączyć do każdego telewizora, który ma złącze HDMI. Dzięki temu zmienia się on w tzw. Smart TV i umożliwia dostęp do wszystkich aplikacji na Androida, w tym także do gier. Zaletą tego sprzętu jest fakt, iż steruje się nim za pośrednictwem pilota na Bluetooth (a nie na podczerwień), więc nie musi stać na wierzchu.

Xiaomi Mi Box 4K w Biedronce za 279 złotych (fot. Gazetki promocyjne)

Powyższa oferta ma obowiązywać do 4 lipca 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Jeśli coś wpadło Wam w oko (a zapewne tak się stało, gdyż ceny są naprawdę atrakcyjne), to nie zwlekajcie, tylko od razu w następny czwartek, 21 czerwca 2018 roku, zróbcie rundkę po okolicznych Biedronkach, bowiem chętnych z pewnością nie zabraknie i zapasy szybko się wyprzedadzą.

Źródło: Gazetki promocyjne dzięki gsmManiaK