I wtedy wchodzi Note 9 – cały na biało. Dawno nie było takiej wersji Notatnika od Samsunga – spodobałby Wam się? | Tabletowo.pl

I wtedy wchodzi Note 9 – cały na biało. Dawno nie było takiej wersji Notatnika od Samsunga – spodobałby Wam się?

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli miałbym powiedzieć, z którą generacją Galaxy Note od Samsunga kojarzy mi się kolor biały, to od razu wskazałbym na Note’a 2 – tego plastikowego, wydanego w tym samym roku, co pamiętna „mydelniczka” Galaxy S III. Jak się okazuje, od tego czasu Koreańczycy coraz rzadziej sięgali nie tylko po plastik, ale także po mocno jasny kolor obudowy. Jest szansa, że Samsung przełamie ten schemat.

W sieci pojawił się przeciek, który sugeruje, że Samsung przymierza się do zaprezentowania Galaxy Note 9 w nowym kolorze obudowy. „Nowym”, bo dotąd niedostępnym w sprzedaży. Aktualnie model ten dostępny jest w sprzedaży w pięciu kolorach: modeli Lavender Purple, Ocean Blue, Midnight Black, Metallic Copper i Cloud Silver. W Polsce dostępne są trzy pierwsze wersje.

Evan Blass, który przekazał materiał źródłowy, sam nie jest pewien, czy biały Note 9 to tylko zręcznie spreparowana w Photoshopie grafika, czy też autentyczny przeciek, zwiastujący pojawienie się w ofercie Samsunga takiej wersji kolorystycznej. Nie ukrywam jednak, że osobiście białe smartfony mi się podobają, i chętnie zobaczyłbym w takich szatach Note’a 9.

Biały Samsung Galaxy Note 5 (zdj. @CamDimez)

Ostatnim ogólnodostępnym białym Notatnikiem od Samsunga był Note 5 w wersji White Pearl. Później pojawił się także Note 8 Winter Olympics Edition, ale nie można było go nigdzie kupić – ta specjalna wersja była ograniczona do sztuk smartfonów rozdawanych uczestnikom ubiegłorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w południowokoreańskim PyeongChang.

Przygarnęlibyście białego Note’a?

Recenzja Samsunga Galaxy Note 9. Jedni twierdzą, że nudny, inni – że prawie idealny. To jak to w końcu jest?

źródło: @evleaks przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona