OnePlus 6 Silk White wyprzedał się na pniu, ale za kilka dni znowu go będzie można kupić | Tabletowo.pl

OnePlus 6 Silk White wyprzedał się na pniu, ale za kilka dni znowu go będzie można kupić

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus 6 Silk White trafił do sprzedaży nieco później niż wersje Mirror Black i Midnight Black, bo dopiero wczoraj, tj. 5 czerwca 2018 roku. Smartfon wyprzedał się na pniu i mogło to zmartwić osoby, które nie zdążyły go kupić, wszakże miała to być edycja limitowana. Producent za kilka dni znowu jednak zacznie przyjmować zamówienia na ten model.

Osobiście nie przepadam za białymi smartfonami, ale na OnePlus 6 Silk White patrzę z przyjemnością, chociaż i tak bym go nie kupił, gdyż dla mnie wygląda jakoś tak… kobieco. Moja opinia nic jednak nie znaczy, bowiem fakty mówią same za siebie – model ten cieszył się tak dużym wzięciem, że całe zapasy magazynowe wyprzedano w mniej niż 24 godzin. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie.

OnePlus od początku mówił, że OnePlus 6 Silk White będzie edycją limitowaną, dlatego napis „Out of stock” mógł zmartwić osoby, które przymierzały się do jego zakupu, ale z jakichś względów ociągały się ze złożeniem zamówienia. Producent ma jednak dla nich dobrą wiadomość: kolejna partia tego modelu trafi do sprzedaży 12 czerwca o godzinie 10:00.

Jeśli ktoś ma na oku OnePlus 6 Silk White, to nie powinien tym razem zwlekać, tylko czym prędzej złożyć zamówienie w najbliższy wtorek. Tym bardziej, że OnePlus uprzedza, że i tym razem zapasy będą limitowane. Osobiście wcale nie zdziwię się, jeśli rozejdą się jeszcze szybciej niż poprzednio.

OnePlus 6 Silk White (fot. OnePlus)

Przy okazji warto przypomnieć, że OnePlus 6 Silk White dostępny będzie tylko w jednej konfiguracji, z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Tak samo, jak w przypadku wersji Mirror Black i Midnight Black, kosztuje ona 569 euro, tj. równowartość (przy obecnym kursie) ~2450 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona