Biało-czerwony prezent od Kiano - konkurs na Facebooku (aktualizacja) - Tabletowo.pl

Biało-czerwony prezent od Kiano – konkurs na Facebooku (aktualizacja)

Tabletowo.pl Biało-czerwony prezent od Kiano - konkurs na Facebooku (aktualizacja) Konkursy Social Media

EURO 2012 trwa w najlepsze (mimo sesji i wielu innych obowiązków staram się oglądać wszystkie mecze ;)). Postawa niektórych reprezentacji jest zaskakująca i tak naprawdę trudno przewidzieć jak potoczą się kolejne mecze. Jeśli jednak lubicie bawić się w typowanie wyników (i macie profil na Facebooku), chętnie weźmiecie udział w naszym konkursie, zorganizowanym wraz z Kiano.

Aby wygrać tablet Kiano Zip City II z Androidem 4.0 (biała obudowa) należy polubić profil Kiano na Facebooku i prawidłowo wytypować Finalistów (1 i 2 miejsce) EURO 2012. Typujemy wyłącznie na profilu Tabletowo.pl na Facebooku – odpowiedzi udzielane w innych miejscach nie będą brane pod uwagę. Dodatkowa atrakcja: do tabletu dołączamy czerwony modem 3G.

Typujemy do 25 czerwca do godziny 12:00. Można typować tylko raz.

Rozwiewamy wątpliwości:
– jeśli więcej niż jedna osoba prawidłowo wytypuje finalistów, wygrywa ta osoba, która jako pierwsza podała prawidłową odpowiedź. update: zrobimy dogrywkę pomiędzy wszystkimi osobami, które obstawiły prawidłową parę reprezentacji,
– jeśli nikt dobrze nie wytypuje, zadamy dodatkowe pytanie i zadecyduje kolejność odpowiedzi.

Powodzenia!

Aktualizacja:

Po konsultacji z Kiano stwierdziliśmy, że lepiej będzie nieco zmienić zasady konkursu – i tak, jeśli więcej niż jedna osoba prawidłowo wytypuje finalistów, zrobimy dogrywkę pomiędzy wszystkimi osobami, które obstawiły prawidłową parę reprezentacji. To zwiększy szanse każdego z Was na wygraną.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona