Hama Soundcup-D – głośnik, z którego… można zrobić dwa osobne | Tabletowo.pl

Hama Soundcup-D – głośnik, z którego… można zrobić dwa osobne

Dołącz do dyskusji 0

Być może coś mnie ominęło, ale nie spotkałam się jeszcze nigdy z głośnikiem, który można w łatwy sposób zmienić w dwa. I to bez użycia żadnych sił nadprzyrodzonych ;) Takim akcesorium jest zaprezentowany podczas targów IFA 2019 głośnik Bluetooth marki Hama – Soudcup-D.

Patrząc na Soundcup-D na pierwszy rzut oka trudno jest odkryć jego unikatową cechę. Wszystko za sprawą gumowych szelek ciągnących się przez cały głośnik (ja to tylko tak roboczo nazwałam, w rzeczywistości jest to kawałek gumy, zakładany na obie części głośnika razem). Jak się już pewnie domyślacie, wystarczy zdjąć tę gumę i odkręcić od siebie oba głośniki, by z jednego nagle zrobić dwa osobne.

Hama Soundcup-D

Nietypowość głośnika zdradzają dwa gniazda ładowania (niestety, przez starsze microUSB; ładowanie ma trwać ok. 3 godziny) i dwa włączniki, osobne dla obu głośników. Oznacza to, że mogą one grać razem i odtwarzać dźwięk stereo, ale można też z nich korzystać niezależnie, ustawiając je np. w dwóch różnych pomieszczeniach i podłączając do dwóch różnych źródeł audio.

Hama Soundcup-D

Hama Soundcup-D ma zasięg 10 m, klasę wodoszczelności IPX7 (zanurzenia w wodzie na głębokość metra przez pół godziny) i moc 10 W (dla każdego z głośników osobno). Bateria, osobna dla każdego z głośników, ma wystarczyć na sześć godzin odtwarzania muzyki.

Bezprzewodowy głośnik Hama Soundcup-D będzie można kupić w naszym kraju w czwartym kwartale bieżącego roku. Cena w złotówkach nie została jeszcze ujawniona, w Europie natomiast będzie wynosić 80 euro.

Hama Soundcup-D

Chcecie, żebyśmy go przetestowali?

źródło: Hama

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

iPhone vs inflacja: w Polsce nie jest tak źle, inni mają gorzej

Czyli jak obecnie kształtuje się "indeks ceny iPhone'a"

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona