Szukasz głośnika Bluetooth lub powerbanka? Dwie propozycje właśnie trafiły do marketów Biedronka | Tabletowo.pl

Szukasz głośnika Bluetooth lub powerbanka? Dwie propozycje właśnie trafiły do marketów Biedronka

Dołącz do dyskusji 0

Głośniki bezprzewodowe Bluetooth i powerbanki to bardzo popularne akcesoria do urządzeń mobilnych. W sklepach znajdują się ich dziesiątki (jeśli nie setki), więc każdy powinien znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie. Teraz dwie z nich (po jednej z każdego segmentu) są dostępne również w sieci marketów Biedronka.

Głośnik tekstylny Hykker New Retro

Urządzenie ma pojedynczy głośnik o mocy 3 W i pasywną membranę. Smartfon lub tablet można podłączyć bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth 4.2 (deklarowany zasięg wynosi do 10 metrów), ale istnieje również możliwość podłączenia pendrive’a i włożenia karty pamięci microSD (maksymalna obsługiwana pojemność to 32 GB).

Głośnik odtwarza pliki wyłącznie w formacie .mp3. Wbudowany akumulator ma pojemność 400 mAh – według deklaracji producenta, taki zapas energii wystarczy na 5 godzin odtwarzania muzyki. Ładowanie baterii odbywa się przez port microUSB. Całość ma wymiary 118 x 78 x 40 mm i waży 190 gramów. Transport urządzenia ułatwi materiałowy uchwyt, który można założyć na nadgarstek.

Na koniec warto dodać, że za pośrednictwem głośnika Hykker New Retro da się również przeprowadzać rozmowy głosowe.

Hykker Power Bank 6000 mAh

Jak już sama nazwa wskazuje, powerbank ma pojemność 6000 mAh. Na jego górnej krawędzi znajduje się dioda LED, która może posłużyć za latarkę. W prawym górnym rogu umieszczono natomiast wskaźnik naładowania akumulatorów.

Powerbank wspiera technologię szybkiego ładowania 2,1 A. Urządzenie dysponuje dwoma portami: pełnowymiarowym USB i microUSB. Jego przód i tył pokryte są czymś na kształt mozaiki, która mieni się w świetle.

Ceny

  • Głośnik tekstylny Hykker New Retro – 34,99 złotych (dostępne kolory: czarny, szaro-czarny)
  • Hykker Power Bank 6000 mAh – 39,99 złotych

Oba urządzenia będą dostępne w sieci marketów Biedronka do 5 września 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Biedronka

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona