Są wakacje, jedzie się nad wodę i robi grilla – głośnik Bluetooth się przyda. Tanio go kupisz w Biedronce | Tabletowo.pl

Są wakacje, jedzie się nad wodę i robi grilla – głośnik Bluetooth się przyda. Tanio go kupisz w Biedronce

Dołącz do dyskusji 0

Lato w pełni. I choć są dni, że aż nas wzdryga na samą myśl o wyjściu z domu, to na szczęście w większości pogoda dopisuje i szkoda siedzieć w czterech ścianach. Jednym z najpopularniejszych sposobów na odpoczynek na świeżym powietrzu są m.in. wyjazd nad wodę i grill. Ale trochę nudno tak siedzieć w ciszy, fajnie, gdyby coś grało za uszami. Dlatego zaopatrzenie się w głośnik Bluetooth nie jest takim głupim pomysłem. Szczególnie, że od poniedziałku jeden będzie można kupić po taniości w Biedronce.

A konkretniej Hykker Funky BT za 49,99 złotych. Markę zapewne spora część z Was (jak nie większość) kojarzy, ponieważ jej urządzenia regularnie pojawiają się w ofercie tej sieci marketów. Przywoływany tu sprzęt wyposażono w dwa głośniki o sumarycznej mocy 6W (2x3W) oraz akumulator o pojemności 500 mAh który ma zapewnić nawet 5 godzin ciągłej pracy.

Z głośnikiem łączy się poprzez moduł Bluetooth – przez cały proces poprowadzi lektor, wydający komendy w języku polskim. Hykker Funky BT ma jednak też 3,5 mm złącze słuchawkowe, więc jak ktoś chce, może również podłączyć do niego przewodowe słuchawki. Oprócz tego jest także microUSB, które służy do ładowania wbudowanej baterii.

Co ciekawe, Hykker Funky BT obsługuje również karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB, więc niekoniecznie trzeba go parować ze smartfonem, tylko można zgrać piosenki na kartę pamięci i z niej odtwarzać muzykę (ale pliki muszą być w formacie MP3).

Jak wspomniałem, Hykker Funky BT będzie dostępny od 17 lipca w Biedronkach w całej Polsce. Za głośnik klientom przyjdzie zapłacić 49,99 złotych. Do wyboru chętni dostaną aż pięć kolorów: biały, czarny, żółty, czerwony i turkusowy. Promocja potrwa do 30 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Korzystacie z głośników Bluetooth? Macie już swój własny? A może nosicie się z zakupem? Co myślicie o Hykker Funky BT?

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona