25 maja zabierz ze sobą książkę do wrocławskiej komunikacji miejskiej, a pojedziesz za darmo | Tabletowo.pl

25 maja zabierz ze sobą książkę do wrocławskiej komunikacji miejskiej, a pojedziesz za darmo

Dołącz do dyskusji 0

25 maja we Wrocławiu, z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, każdy, kto zabierze ze sobą książkę lub czytnik e-booków, może zapomnieć o kasowaniu biletów komunikacji miejskiej.

Akcja powstała przy współpracy z wrocławskim MPK oraz przewoźnikami kolejowymi (Kolejami Dolnośląskimi i PolRegio), operującymi na terenie miasta. 25 maja Strefa Kultury Wrocław organizuje Europejską Noc Literatury i z okazji jej obchodów, każdy, kto będzie miał pod pachą książkę lub czytnik e-booków, będzie mógł poruszać się po mieście za darmo.

Swego rodzaju „promocja” umożliwia darmowe przejazdy autobusami i tramwajami MPK, również na linii 9xx oraz bezpłatne podróżowanie liniami kolejowymi Kolei Dolnośląskich oraz Przewozów Regionalnych, rzecz jasna w granicach Wrocławia.

Europejska Noc Literatury to realizowany w wielu miastach Europy projekt, który prezentuje twórczość pisarzy z różnych krajów Starego Kontynentu. Oprócz różnych wydarzeń organizowanych z tej okazji, można zwiedzić różne przestrzenie miasta, które często na co dzień nie są dostępne dla turystów.

źródło: wroclaw.pl

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona