Bez rozgłosu, ale jednak. HTC wprowadza One (M8) EYE | Tabletowo.pl

Bez rozgłosu, ale jednak. HTC wprowadza One (M8) EYE

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj Kasia informowała Was o zaprezentowaniu na konferencji Tajwańczyków „selfiefone’a” HTC Desire Eye. Wcześniej mówiło się, że na imprezie firma pokaże ulepszonego One’a (M8), ale okazało się inaczej. Co ciekawe tytułowy model został jednak stworzony i jest już w ofercie, ale na konferencji go nie zaprezentowano. 

Firma pozwala go kupić na razie tylko w Chinach. Mowa oczywiście o modelu One (M8) z dwoma 13-megapikselowymi aparatami. HTC miało spory problem. Bardzo promowało swoją autorską technologię UltraPixeli. Niestety, ale czas zweryfikował wszystko i wyszło na to, że użytkowników 4-megapikselowe aparaty nie ujęły. Być może ze wstydu Tajwańczycy wprowadzili po cichu do swojej oferty model One (M8) EYE, który od flagowca firmy rożni się wyłącznie aparatem.

Nie potwierdziły się wcześniejsze przecieki na temat nieco większego ekranu. EYE oferuje jedynie lepszy, miejmy nadzieję, aparat. Z tyłu znajdują się dwa o matrycy 13 Mpix. Co ciekawe mimo wspólnego przydomku przedni aparat nie jest tak pokaźny, jak w modelu Desire Eye. Ten w One (M8) ma 5 Mpix, bez lampy błyskowej.

Oprócz aparatu urządzenie ma preinstlowane oprogramowanie HTC EYE Experience. Cena One (M8) EYE to około 650 dolarów. Niestety, póki co nie wiemy czy sprzęt będzie dostępny na innych rynkach niż chiński.

htc-one-m8-eye-31 htc-one-m8-eye-21 htc-one-m8-eye-11

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona