Bethesda na ratunek Australii! Jak pomóc?

Zawsze miło jest informować o tym, że wielkie firmy postanawiają pomóc potrzebującym. Dziś to Bethesda postanowiła ruszyć na ratunek Australii, która od kilku tygodni zmaga się ze śmiercionośnymi pożarami. Firma ta przygotowała dwie ciekawe akcje charytatywne. Jak możecie pomóc?

Reklama

W dniu 30 stycznia gry od Bethesdy w sklepie Bethesda.net i HumbleBundle.com zostały przecenione o 30%. Jednak to, co najważniejsze, to to, że cały zysk z dokonanych wtedy zakupów zostanie przeznaczony na Australian Red Cross (Australijski Czerwony Krzyż) i wesprze usuwanie skutków niszczycielskich pożarów, w których spłonęło już ponad 10,5 miliona hektarów lasów i zginęło ponad miliard zwierząt, a także kilkadziesiąt osób.

Reklama

Oprócz samych gier można również zakupić specjalnie przygotowaną na tę okazję koszulkę w sklepie Bethesda Gear, wzorowaną na gry z serii Fallout. Zysk ze sprzedaży unikatowej koszulki Responders Australia Charity Tee też zostanie przekazany do Australian Salvation Army. Obecnie trwa przedsprzedaż koszulki w cenie 25$, a jej wysyłka zaplanowana jest na marzec 2020 roku.

Koszulka Responders Australia Charity Tee

Ceny gier nawet po 30% obniżce na Bethesda.net i HumbleBundle.com może i nie są rekordowo niskie, ale każdy chyba wie, że tutaj nie chodzi tylko o sam zakup gier, ale także i o pomoc. Podobną akcję przeprowadziło ostatnio rodzime Tate Multimedia, które przeznaczyło dziesięciodniowy dochód ze sprzedaży Kangurek Kao: Runda 2 na pomoc Australii. W sumie dzięki tej akcji charytatywnej uzbierano 3 715 dolarów i pomimo tego, że jest to kropla w morzu potrzeb to i tak firmie należą się ogromne podziękowanie za okazanie serca. Tak samo, jak Bethesdzie.

https://www.facebook.com/KaoTheKangaroo/photos/a.2435517156459110/2953721504638670/?type=3&theater

To co? Pomożecie Bethesdzie uzbierać jak największą kwotę?

Źródło: bethesda.nettwitter