Benchmark potwierdza niesamowite osiągi iPada 4, 1GB RAM i 1,4GHz - Tabletowo.pl

Benchmark potwierdza niesamowite osiągi iPada 4, 1GB RAM i 1,4GHz

Tabletowo.pl Benchmark potwierdza niesamowite osiągi iPada 4, 1GB RAM i 1,4GHz Apple Nowości

Stary nowy iPad (tablet Apple trzeciej generacji) jest bardzo szybki i wydajny, do jego działania nie można mieć żadnych zastrzeżeń – pisze te słowa posiadaczka produktu od pierwszego dnia polskiej premiery, która maltretuje go średnio kilka godzin dziennie. Tym trudniej jest mi sobie wyobrazić jak w rzeczywistości pracuje iPad czwartej generacji, który – jak twierdzi Apple – jest dwukrotnie szybszy od poprzedniej generacji (mam nadzieję, że już niebawem będę się mogła o tym przekonać). Tymczasem w sieci znalazły się wyniki jakie uzyskało to urządzenie w benchmarku wraz z porównaniem do pozostałych modeli Apple: iPhone 5, iPad 2, iPad 3 i iPad 4. Zerknijcie poniżej – robi wrażenie.

Ze wspomnianego benchmarku wynika, że iPad czwartej generacji posiada dwurdzeniowy procesor Apple A6X o częstotliwości taktowania 1,4GHz z 1GB RAM i czterordzeniową grafiką, której zadaniem jest uciągnięcie ekranu Retina 2048 x 1536 pikseli.

Warto przypomnieć, że najnowszy iPad, względem swojego poprzednika, różni się jeszcze obecnością portu Lightning oraz lepszą kamerką FaceTime. Cena tabletu, po wprowadzeniu tych zmian, nie uległa zmianie. W Polsce kształtuje się następująco:
– 16GB WiFi: 2199 złotych,
– 16GB WiFi+3G: 2699 złotych,
– 32GB WiFi: 2599 złotych,
– 32GB WiFi+3G: 3099 złotych,
– 64GB WiFi: 2999 złotych,
– 64GB WiFi+3G: 3499 złotych.

Modele bez 3G trafią do sprzedaży 3 listopada, natomiast z 3G – pod koniec tego miesiąca.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona