Belkin zapowiada pierwsze akcesoria dla tabletu iPad Air - Tabletowo.pl

Belkin zapowiada pierwsze akcesoria dla tabletu iPad Air

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Belkin zapowiada pierwsze akcesoria dla tabletu iPad Air Akcesoria Apple Nowości

Premiera nowego tabletu firmy Apple, iPada Air, jak zwykle okazała się świętem dla producentów wszelkiej maści akcesoriów do urządzeń mobilnych. Zmniejszone wymiary nowego modelu sprawiają bowiem, że jego nabywcy nie będą mogli skorzystać z klawiatur i osłon „szytych na miarę” poprzedniej generacji, co oznacza, że będą „musieli” zaopatrzyć się w całkiem nowe akcesoria.

Jako pierwsza zareagowała amerykańska firma Belkin, która ledwie dzień po premierze iPada Air przedstawiła światu całkiem pokaźną kolekcję akcesoriów dla tego urządzenia. Znajdziemy wśród nich trzy klawiatury, różniące się od siebie głównie materiałami, z których zostały wykonane i pojemnością akumulatorów. Resztę akcesoriów zaprezentowanych przez firmę Belkin stanowi cała gama etui i osłon przystosowanych rozmiarem do nowego modelu iPada. Wszystkie akcesoria z nowej serii można obejrzeć na oficjalnej stronie producenta.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy konkretnie nowe akcesoria trafią do sprzedaży.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona