Recenzja Samsunga Galaxy Tab 7.7

Będzie więcej tabletów Samsunga z ekranami AMOLED. Wreszcie!

Recenzja Samsunga Galaxy Tab 7.7

W 2011 roku, na targach IFA w Berlinie, zadebiutował pierwszy i jedyny jak dotąd tablet Samsunga z wyświetlaczem Super AMOLED. Wiecie o jakim mowa?

Po dłuższej chwili zastanowienia części z Was może świtać gdzieś tam z tyłu głowy o jakim produkcie mowa, ale większość zapewne w ogóle takowego nie pamięta. I nie ma się co dziwić, gdyż jego dostępność na świecie była bardzo ograniczona – do Polski oficjalnie nigdy nie trafił. Mowa o Samsungu Galaxy Tab 7.7. Dla wszystkich Czytelników Tabletowo.pl i posiadacza wspomnianego modelu, Piotra, który zresztą prawie dwa lata temu napisał dla nas świetną recenzję Galaxy Tab 7.7, mam bardzo dobrą wiadomość. Z najnowszych wieści wynika, że Samsung wreszcie poszedł po rozum do głowy i będzie produkował więcej tabletów z ekranami AMOLED (mam nadzieję, że pojawi się więcej produktów niż tylko jeden, czego Wam i sobie życzę). Informacja o tym została ujawniona podczas Samsung Analyst Day.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Kto miał do czynienia choć przez chwilę z Samsungiem Galaxy Tab 7.7 (ja na szczęście miałam – na IFA 2011 w Berlinie), ten doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że naprawdę jest się z czego cieszyć. Nie będzie przesadą jeśli stwierdzę, że Super AMOLED w SGT 7.7 jest jednym z najlepszych wyświetlaczy w tabletach. Ogólnie. Nie tylko w tabletach Samsunga. Kto nie wierzy, niech zajrzy do recenzji tabletu, w szczególności do akapitu o ekranie.

Czekamy na szczegóły. Kto wie, może pierwszy nowy tablet z AMOLED poznamy już w styczniu na targach CES 2014 w Las Vegas.

źródło