Beats by Dre ogłasza wydanie specjalnej edycji słuchawek Solo3 z okazji 90. rocznicy powstania Myszki Miki

Beats, którego właścicielem od czterech lat jest Apple, najwyraźniej nie planuje w tym roku pokazać jakiegokolwiek nowego modelu słuchawek. Zamiast tego oferuje nowe kolory tych, które już znamy – Solo3 Wireless i Studio 3. Te pierwsze będą dostępne z motywem Myszki Miki, by uczcić 90. rocznicę istnienia postaci Disney’a.

To „niesamowite”, ale żeby powstały słuchawki Beats z motywem Myszki Miki należało podjąć współpracę nie tylko z Disney’em ale także raperem Lil Yachty, by ten reklamował sprzęt swoim wizerunkiem. Będą dostępne w sprzedaży od 11 listopada.

Reklama

W gruncie rzeczy można zamówić je już teraz na Amazonie za 330 dolarów, a paczka dotrze do nas w połowie listopada.

Specjalna edycja Beats Solo3 Wireless Mickey Mouse 90th Anniversary Edition nie różni się od podstawowej wersji słuchawek absolutnie niczym. Tyle zachodu tylko po to, żeby pokryć obudowę słuchawek szarą farbą i naklejkami z Myszką Miki.

Wymuszone lenistwo Beats

Nieprawdopodobne, jak Beats rozleniwiło się po przejęciu przez Apple. Oczywiście nie jest to wina pracowników Beats, a sposobu, w jaki Cupertino zarządza swoją własnością.

Kolejny przykład: Apple dodało wczoraj nową kolekcję Skyline dla bezprzewodowych słuchawek Studio 3. Jak myślicie, czy mają choć jedno usprawnienie względem wersji podstawowej? Żadnego – to po prostu linia nowych kolorów. Wszystkie mają wspólny element w postaci złotych akcentów i złotym logo Beats. Cena też się nie zmieniła – to nadal 349,95 dolara za parę słuchawek.

Do końca roku coraz bliżej, a wcześniejsze plotki jakoby Beats nie miało w ciągu następnych miesięcy pokazać jakiejkolwiek nowego urządzenia, wydają się sprawdzać. Jeśli do końca grudnia sytuacja się nie zmieni, to 2018 rok będzie pierwszym w historii Beats Electronics, w którym firma nie zaprezentuje ani jednego nowego sprzętu lub akcesorium. Ciekawe, jak długo ta firma będzie jechać na wózku popularności swojej marki.

https://www.tabletowo.pl/2018/09/12/nie-bedzie-nowych-sluchawek-beats-w-tym-roku/

źródło: Apple (1), (2) dzięki PhoneArena, MacRumors