BBM debiutuje w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

BBM debiutuje w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl BBM debiutuje w App Store i Google Play Aplikacje

Po kilku potknięciach i opóźnieniach aplikacja BBM (BlackBerry Messenger) pojawiła się w końcu w internetowych sklepach z aplikacjami App Store i Google Play. Decyzja o udostępnieniu konkurencyjnym systemom popularnego komunikatora firmy Blackberry okazała się strzałem w dziesiątkę. W ciągu niecałej doby od premiery aplikacja została pobrana przez ponad dziesięć milionów użytkowników obu systemów.

Niestety, ogromna popularność, która znacznie przerosła oczekiwania producenta, odbiła się dość negatywnie na samym działaniu aplikacji. Większość z użytkowników którzy pobiorą komunikator będzie musiała bowiem po zarejestrowaniu się odczekać jakiś czas w kolejce. Nie wiadomo jak długo utrzyma się taki stan rzeczy, ale na razie wszystko wskazuje na to, że osoby które chcą w niedalekiej przyszłości korzystać z komunikatora BBM powinny jak najwcześniej „zaklepać” sobie miejsce na serwerze.

Aplikacja BBM dostępna jest do pobrania za darmo w internetowych sklepach z aplikacjami App Store i Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona