BBC Earth wypuszcza zwiastun „The Planets” – to seria, którą warto się zainteresować | Tabletowo.pl

BBC Earth wypuszcza zwiastun „The Planets” – to seria, którą warto się zainteresować

Dołącz do dyskusji 0

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, że w obliczu Wszechświata jesteśmy wiotcy jak trawa na wietrze. Dobitnie jednak przypominają nam o tym sceny z zapowiedzi nowego programu brytyjskiej stacji BBC, „The Planets”.

Na YouTube, BBC podzieliło się z nami oficjalną zapowiedzią serii „The Planets”, która opowiedzieć ma widzom o naszym rodzimym układzie planetarnym. Celem programu jest uporządkowanie i przedstawienie, w łatwej do przyswojenia formie, historii formowania się otaczających nas planet i Księżyca. Dowiemy się, które ciała niebieskie oprócz Ziemi były odpowiednie do zamieszkania przez ludzi i czy reszta planet kryje przed nami mroczne tajemnice.

 

Pierwszy odcinek emitowany będzie 28 maja na kanale BBC Two.

Na oficjalnej stronie brytyjskiego nadawcy znajdziemy tabelę z informacjami dla różnych państw (w tym dla Polski) gdzie i kiedy oglądać nadchodzącą serię.

Jesteście gotowi na kosmiczną emisję od BBC?

Źródło: BBC Earth 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona