Battle Supremacy debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Battle Supremacy debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Battle Supremacy debiutuje w App Store Aplikacje

Gry z czołgami w roli głównej stały się ostatnio niezwykle popularne, głównie za sprawą białoruskiego World of Tanks, jednego z najbardziej uzależniających darmowych MMO ostatnich lat. Mimo iż Battle Supremacy raczej nie powtórzy komercyjnego sukcesu WOT, to jednak z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom pojazdów opancerzonych.

Najnowsza produkcja studia Atypical Games przenosi nas w czasie do okresu drugiej wojny światowej. Główna kampania dla jednego gracza składa się z 12 misji, podczas których przejmiemy dowództwo nad wiernie odwzorowanymi maszynami z tamtej epoki. Sceną naszych działań będzie Francja, Rosja oraz obszary Pacyfiku. Co jakiś czas przyjdzie nam też siąść za sterami samolotów (Atypical Games odpowiada w końcu za popularną serię Sky Gamblers) oraz pokierować okrętami bojowymi. W grze nie zabrakło również miejsca na tryb multiplayer z kilkoma różnymi wariantami rozgrywki. Tytuł ten obsługuje również usługi iCloud, AirPlay i Game Center, oraz oferuje pełne wsparcie dla kontrolerów zgodnych ze standardem MFi.

Battle Supremacy dostępne jest do nabycia w App Store za kwotę 4,49 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona