Battle Riders - mordercze wyścigi na iOS - Tabletowo.pl

Battle Riders – mordercze wyścigi na iOS

Dołącz do dyskusji 0

Gry łączące w sobie elementy wyścigów i strzelanki szczytową popularność osiągnęły w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to na rynku pojawiły się takie tytuły jak Twisted Metal, Interstate 76 czy Have a N.I.C.E Day! To właśnie ta ostatnia z wymienionych gier stanowiła prawdopodobnie największą inspirację dla twórcy Battle Riders.

Debiutancka produkcja Valentina Ciampuru przenosi nas bowiem do świata pełnego opancerzonych, uzbrojonych samochodów, ścigających się na zamkniętych trasach pełnych porozrzucanych Power-Up’ów. Jeśli więc zdarzyło wam się kiedykolwiek wcześniej grać w grę tego typu, od razu poczujecie się tu jak ryba w wodzie. Battle Riders daje nam dostęp do dziewięciu tras, siedmiu samochodów, sześciu trybów gry (niestety, jak na razie brak tu trybu multiplayer) oraz pięciu rodzajów uzbrojenia. Zarówno pojazdy jak i bronie mogą tu być ulepszane za pomocą kredytów zdobywanych podczas wyścigów. Wszystko to okraszono zaś całkiem przyjemną dla oka, choć nie wyróżniającą się niczym szczególnym grafiką.

Gra Battle Raiders dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 1,79 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona