Battle Fleet 2 już dostępne w App Store i Google Play | Tabletowo.pl

Battle Fleet 2 już dostępne w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Bitwy morskie, mimo iż nigdy nie były tematem tak popularnym jak starcia toczone na lądzie czy w powietrzu, stały się w ciągu ostatnich lat motywem przewodnim kilku naprawdę udanych gier strategicznych. Battle Fleet 2 nie jest może najbardziej ambitną z nich, co jednak nie zmienia faktu, że z pewnością przyciągnie ona do siebie niejednego domorosłego admirała.

Podobnie jak to miało miejsce w pierwszej odsłonie serii możemy wcielić się tu w dowódcę floty amerykańskiej bądź japońskiej, pływającego po niebezpiecznych wodach Pacyfiku. Główny mechanizm rozgrywki, polegający na turowym ostrzeliwaniu się z wrogimi jednostkami z dużym naciskiem na odpowiedni dobór siły i kąta wystrzału (twórcy gry porównują ją do Scorched Earth na wodzie), również pozostawiono bez większych zmian. Tym co najbardziej odróżnia „dwójkę” od poprzedniczki jest natomiast oprawa graficzna, której wreszcie udało się nadgonić panujące obecnie standardy.

Gra Battle Fleet 2 dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach z aplikacjami App Store (4,49 euro) i Google Play (15,23 zł).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona