Bardbarian debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Bardbarian debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Bardbarian debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Rola barbarzyńcy w stereotypowym uniwersum fantasy to ciężki kawałek chleba. Przekonał się o tym Brad, który pewnego pięknego dnia stwierdził, że ma już dość wymachiwania toporem w celu zdobycia kolejnych punktów doświadczenia i tak naprawdę chce się zająć swoją jedyną pasją – muzyką. Tak właśnie zrodził się pierwszy w historii Bardbarzyńca, potężny bohater którego magiczna lutnia zagrzewa innych do walki.

Tak w telegraficznym skrócie prezentuje się fabuła najnowszej produkcji studia Bulkypix. Jak łatwo się domyślić, to właśnie nam przyjdzie pokierować postacią wspomnianego Bardbarzyńcy, prowadzącego niewielkie oddziały sojuszników przeciwko potworom atakującym miasto. Mechanika gry jest wręcz banalnie prosta i sprowadza się do lawirowania między hordami nieprzyjaciół, podczas gdy nasi sprzymierzeńcy (którzy wyglądają czasem podejrzanie znajomo) automatycznie atakują wszystko co znajdzie się w zasięgu ich wzroku. Co jakiś czas dochodzi do tego możliwość zagrania jednej z kilku solówek, zwiększających zdolności bojowe naszego zespołu. W grze znalazło się też miejsce dla systemu rozwoju postaci (zarówno swojej, jak i wspomnianych sojuszników) oraz rozbudowy miasta. Wszystko to okraszono charakterystyczną, ręcznie rysowaną grafiką oraz rockowo-metalowym podkładem muzycznym. Gra Bardbarian dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami App Store w cenie 0,89 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona