Baldur's Gate Enhanced Edition taniej w App Store - Tabletowo.pl

Baldur’s Gate Enhanced Edition taniej w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowe wcielenie pierwszej części kultowego cRPG Baldur’s Gate nie miało łatwego życia. Pierwsza wersja była pełna błędów utrudniających rozgrywkę, a w pewnym momencie jej twórcy stracili prawa do nazwy, co zmusiło ich do wycofania gry ze sklepów z aplikacjami.

Wygląda jednak na to, że deweloperom ze studia Beamdog udało się w końcu opanować sytuację, a posiadacze tabletów mogą już bez większych przeszkód grać na nich w jedną z najlepszych reprezentantek swojego gatunku. Jeśli posiadacie iPada i do tej pory zwlekaliście z zakupem tego tytułu, teraz jest dobra okazja, by nadrobić zaległości. Od dziś gra Baldur’s Gate Enhanced Edition dostępna jest bowiem w App Store za 4,99 euro, czyli nieco ponad połowę pierwotnej ceny. Niestety, nie wiadomo jak długo utrzyma się wspomniana promocja, jednak biorąc pod uwagę krótki czas trwania ostatniej obniżki cen w Google Play, radziłbym nie zwlekać zbyt długo.

Niestety, cena wersji na urządzenia z systemem Android pozostała jak na razie bez zmian (27,63 zł), jednak należy pamiętać o tym, że już od samego początku była ona znacznie tańsza od wersji na iOS.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona