Huawei MediaPad T3 10

Promocja „back to school”: Kupując smartfon Huawei P20 Pro lub P20 Lite dla siebie, dostaniesz tablet za 1 zł dla dzieciaka

Za niewiele ponad miesiąc zaczyna się szkoła! Fajnie? I tak, i nie. Dla dzieci oznacza to powrót w znajome mury, ewentualnie zmierzenie się z nowym miejscem odbierania wiedzy. Rodzice zaś z jednej strony będą mogli odetchnąć (dzieciaki nareszcie poza domem), ale jednocześnie rychłe rozpoczęcie się roku szkolnego oznacza sierpniową gonitwę po księgarniach i sklepach w poszukiwaniu nowych książek, plecaków, piórników, ubrań… Huawei rozumie te rozterki i rozpoczyna promocję, w której do jednego z dwóch smartfonów producenta, dostaniemy dodatkowo tablet za 1 zł.

O co chodzi?

Każdy, kto zdecyduje się na zakup smartfona P20 Pro lub P20 Lite, otrzyma tablet Huawei za 1 zł. Ta specjalna oferta, dedykowana rodzicom i dzieciom na starcie sezonu „back to school”, jest dostępna od 1 sierpnia do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów.

Reklama

Opcje są dwie:

  • kupując smartfon Huawei P20 Pro, klient otrzyma 10-calowy tablet Huawei MediaPad T3 10 WiFi,
  • wybierając smartfon P20 Lite, klient dostanie 7-calowy Huawei MediaPad T3 7 WiFi.
Huawei MediaPad T 3 10

Seria MediaPad T3 to lekkie tablety zamknięte w aluminiowej obudowie, wyposażone w pojemne akumulatory pozwalające na odtwarzanie filmów przez 6-8 godzin. Jednym z elementów oprogramowania jest dedykowany młodszym użytkownikom „kącik dziecięcy”, który daje rodzicom możliwość ustawienia kontroli rodzicielskiej i blokowania dzieciom dostępu do niepożądanych treści czy aplikacji. Zaletą tabletów Huawei jest filtr niebieskiego światła, który sprawia, że wyświetlacz usuwa szkodliwy dla wzroku niebieski kolor. Tablety wyposażono też w możliwość płynnej regulacji podświetlenia ekranu.

 

źródło: informacja prasowa