B1-A71 - budżetowa nowość od Acera? - Tabletowo.pl

B1-A71 – budżetowa nowość od Acera?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl B1-A71 - budżetowa nowość od Acera? Acer Nowości

Przyszła pora na kolejne informacje dotyczące nakrytego w ostatnim czasie na stronie GLBenchmark, budżetowego tabletu internetowego, jakim jest Acer B1-A71. Tym razem wieści płyną wprost z Federalnej Komisji Łączności (FCC), co z pewnością wróży rychłą premierę tego modelu. Oczywiście nie obyło się bez nowych szczegółów na temat specyfikacji technicznej. W takim razie zaczynamy.

Jak zapewne pamiętacie, za sprawą GLBenchmark dowiedzieliśmy się, że Acer B1 zostanie wyposażony w 7-calowy wyświetlacz, na którym w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli prezentowany będzie system Google Android 4.1.2 Jelly Bean, zaś całość napędzać będzie dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHz z chipem graficznym PowerVR SGX531.

Okazuje się, że nieznanym wówczas układem jest MTK 8317 dostarczony przez firmę Mediatek, pamięć RAM wynosi 512 MB, natomiast pamięć wbudowana to w tym przypadku 8 GB. Ponadto tablet posiadać ma slot kart microSDHC z obsługą do 32 GB, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, odbiornik GPS, dedykowaną połączeniom wideo kamerę frontową, wyjście słuchawkowe mini-jack 3.5mm oraz port microUSB.

Czy ta specyfikacja oraz design nie wydają się Wam znajome? Jeśli nie zajrzyjcie koniecznie do wpisu Kasi, który znajdziecie pod tym adresem.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona