Aż szkoda nie skorzystać! Kilkanaście paczek ikon oraz świetna aplikacja z tapetami do zgarnięcia za darmo 18

Aż szkoda nie skorzystać! Kilkanaście paczek ikon oraz świetna aplikacja z tapetami do zgarnięcia za darmo

Nowe ikony to jedna z najlepszych form zmiany wyglądu interfejsu smartfona lub/i tabletu. W ten prosty sposób możemy spersonalizować swoje urządzenie i przy okazji zaspokoić swoje „wizualne” wymagania. Niestety, za wiele paczek musimy zapłacić. Jednak nie jest tak zawsze, bowiem właśnie trwa promocja, dzięki której kilkanaście z nich da się zgarnąć za darmo! Kto chce?

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Aktualnie dostępnych jest niemalże 20 paczek za darmo. Każda dosyć mocno się od siebie różni i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu także mieliśmy taki wysyp promocji na ikony. Jeśli wtedy nic dla siebie dobrego nie znaleźliście, to teraz jest kolejna okazja. A o to paczki w promocji:

Poza paczkami ikon, promocją objęta została także ciekawa aplikacja z tapetami. Jest ona szczególna ze względu na to, co się w niej znajduje. Są to specyficzne, ale bardzo ładne tapety, które idealnie wpasowują się w wytyczne Material Design. Mało tego, propozycji do wyboru jest niemalże 200 i każda dostępna jest w wysokiej rozdzielczości. Program ten nazywa się Evolve Wallpapers i normalnie kosztuje 3,69 złotych. Promocja kończy się za 2 dni.