Axon Phone - flagowy smartfon od ZTE ze świetnymi parametrami | Tabletowo.pl

Axon Phone – flagowy smartfon od ZTE ze świetnymi parametrami

Urządzenie ze Snapdragonem 810, podwójnym aparatem i głośnikami stereo

Dołącz do dyskusji 0

ZTE chcąc poprawić swoją rynkową sprzedaż, postanowiło stworzyć nową submarkę – Axon. Pierwszym jej urządzeniem będzie flagowy smartfon o prozaicznej nazwie Phone. Chińczycy postanowili go uczynić godnym rywalem dla innych high-endów – nowość z Azji oferuje nie tylko świetne aparaty, ale również bardzo dobre audio. Ile przyjdzie za niego zapłacić?

Axon Phone oferuje 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD. W jego wnętrzu zagości Snapdragon 810 v2.1, który podobno nie ma już problemów z przegrzewaniem się, nawet przy wymagających grach. Producent nie zapomniał również o 4 GB RAM-u oraz 32 GB pamięci wbudowanej.

Niewątpliwymi zaletami Axona będą aparaty. Z tyłu zagoszczą dwie matryce 13 Mpix z przysłonami f/1.8, co zapowiada wysokiej jakości fotografie i przywodzi na myśl rozwiązanie z HTC One (M8). Na froncie natomiast odnajdziemy kamerkę o rozdzielczości 8 Mpix. Co ciekawsze, Phone zostanie wyposażony w głośniki stereo Hi-Fi, a do zestawu z nim otrzymamy słuchawki JBL.

ZTE-AXON-Phone-2

Axon Phone został wyceniony na 499 dolarów. Patrząc na jego specyfikację, jest to całkiem rozsądna kwota, ale musimy pamiętać, że smartfon ma być dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Szkoda, że ZTE nie planuje na razie rozszerzyć dystrybucji o kolejne kraje.

źródło: Axon@AxonPhone, @shem_pl

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona