Awarie w Banku Pekao S.A., Aliorze, Millennium i ING Banku Śląskim. Problemy z systemem informatycznym | Tabletowo.pl

Awarie w Banku Pekao S.A., Aliorze, Millennium i ING Banku Śląskim. Problemy z systemem informatycznym

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli bezskutecznie próbujesz zalogować się do swojego banku, to jest spora szansa, że cierpisz z powodu niewyjaśnionej awarii, która dotknęła kilka banków jednocześnie.

Aktualnie użytkownicy kilku banków zgłaszają problemy z zalogowaniem się na swoje konta i rachunki. Kolejne instytucje podają informacje w mediach społecznościowych.

Banki zaczęły zgłaszać utrudnienia w okolicach południa. Niektóre z nich nadal borykają się z problemami, które z tego tytułu wynikają.

Na szczęście nie powoduje to paraliżu w transakcjach kartami. Nie powinniśmy więc mieć trudności podczas zakupów. Mogą się jednak pojawić przeszkody przy próbie skorzystania z BLIK-a.

ING Bank Śląski, choć raportował problemy, to nie wydają się one być ona tak dotkliwe, jak w wypadku innych instytucji.

Aktualnie trudno stwierdzić, co spowodowało tak szeroko występującą awarię. Specjaliści poszczególnych banków starają się przywrócić pełną funkcjonalność swoich serwisów.

dzięki Spider’s Web

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona