Poważna awaria Virgin Mobile. Klienci nie mogą zalogować się do sieci 19

Poważna awaria Virgin Mobile. Klienci nie mogą zalogować się do sieci

Kolejni klienci sieci Virgin Mobile zgłaszają poważne problemy z jej działaniem. Obecnie jej użytkownicy, mieszkający w różnych miastach w całej Polsce, nie mogą wykonywać połączeń ani wysyłać SMS-ów.

Virgin Mobile, który korzysta z nadajników Play, ma ewidentne problemy z zapewnieniem dostępu do swojej sieci. Pojawiają się raporty z Warszawy, Trójmiasta, Wrocławia, Radzymina, Dąbrowy Górniczej i wielu innych miast, dotyczące kompletnego braku zasięgu i sieci.

Poważna awaria Virgin Mobile. Klienci nie mogą zalogować się do sieci 21

Zgłoszenia mnożą się nie tylko w serwisie Downdetector, ale take na oficjalnzm fanpage’u marki na Facebooku. Sieć nie wystosowała na razie żadnej oficjalnej informacji o awarii, więc skargi pojawiają się pod ostatnim opublikowanym postem w tym serwisie.

Z komentarzy dowiadujemy się, że niektórzy mają problemy tylko z wysyłaniem i odbieraniem SMS-ów, podczas gdy możliwość wykonywania połączeń nadal jest utrzymana. Widoczna jest tam też skala awarii, gdyż raporty napływają także z Krakowa, Rzeszowa czy Poznania.

Jak donosi serwis Bankier.pl, rzecznik prasowy Virgin Mobile, Mateusz Piotrowski, sieć pracuje nad rozwiązaniem problemu.

[AKTUALIZACJA]

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Virgin Mobile, awaria została już usunięta.

źródło: Bankier.pl