Poważna awaria Virgin Mobile. Klienci nie mogą zalogować się do sieci

Kolejni klienci sieci Virgin Mobile zgłaszają poważne problemy z jej działaniem. Obecnie jej użytkownicy, mieszkający w różnych miastach w całej Polsce, nie mogą wykonywać połączeń ani wysyłać SMS-ów.

Virgin Mobile, który korzysta z nadajników Play, ma ewidentne problemy z zapewnieniem dostępu do swojej sieci. Pojawiają się raporty z Warszawy, Trójmiasta, Wrocławia, Radzymina, Dąbrowy Górniczej i wielu innych miast, dotyczące kompletnego braku zasięgu i sieci.

Reklama

Zgłoszenia mnożą się nie tylko w serwisie Downdetector, ale take na oficjalnzm fanpage’u marki na Facebooku. Sieć nie wystosowała na razie żadnej oficjalnej informacji o awarii, więc skargi pojawiają się pod ostatnim opublikowanym postem w tym serwisie.

Z komentarzy dowiadujemy się, że niektórzy mają problemy tylko z wysyłaniem i odbieraniem SMS-ów, podczas gdy możliwość wykonywania połączeń nadal jest utrzymana. Widoczna jest tam też skala awarii, gdyż raporty napływają także z Krakowa, Rzeszowa czy Poznania.

Jak donosi serwis Bankier.pl, rzecznik prasowy Virgin Mobile, Mateusz Piotrowski, sieć pracuje nad rozwiązaniem problemu.

[AKTUALIZACJA]

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Virgin Mobile, awaria została już usunięta.

źródło: Bankier.pl