Możesz mieć dziś problemy z Revolutem – niektórzy użytkownicy usługi zgłaszają trudności z wymianą walut | Tabletowo.pl

Możesz mieć dziś problemy z Revolutem – niektórzy użytkownicy usługi zgłaszają trudności z wymianą walut

Dołącz do dyskusji 0

Może to być przypomnienie, że wyjeżdżając za granicę, zawsze warto mieć w portfelu trochę waluty, obowiązującej na terenie danego kraju. To dobre posunięcie, zwłaszcza, gdy stanęlibyśmy w obliczu takiej sytuacji, w jakiej znaleźli się dziś użytkownicy Revoluta wizytujący w różnych krajach Europy.

Klienci Revoluta skarżą się, że w aplikacji pojawiły się problemy z operacjami na koncie. W wielu wypadkach nie da się wykonać przelewu, nie można podpiąć lub usunąć karty, albo pojawiają się trudności z wymianą walut.

Rzeczywiście, problemy występują – osobiście też nie mogę ani wymienić złotówek na inną walutę, ani nawet zweryfikować swojego adresu e-mail. Aplikacja się uruchamia, ale nie jestem w stanie wykonać żadnej operacji. Odinstalowanie programu i zainstalowanie go ponownie skutkuje podobno zamknięciem sobie drogi do zalogowania się do Revoluta, więc nawet nie próbuję.

Płatności kartami są cały czas dostępne.

Revolut zareagował na zapytania użytkowników następującym komunikatem:

Zaktualizujemy ten wpis, kiedy Revolut ogłosi, że poradził sobie z awarią.

źródło: Revolut Polska 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona