Wielka awaria - nie działają Facebook, Messenger i Instagram | Tabletowo.pl

Wielka awaria – nie działają Facebook, Messenger i Instagram

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli zastanawiasz się, czy tylko Ty nie możesz korzystać z Facebooka, Messengera i Instagrama, to niestety nie jesteś sam. Trwa poważna awaria, przez którą dostęp do wszystkich trzech usług jest albo niemożliwy, albo mocno utrudniony.

Jak się okazuje, awaria trwa od co najmniej godziny i zatacza coraz szersze kręgi. Sytuacja jest na tyle poważna, że nawet sam Facebook opublikował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze informację, że wie o problemie i robi wszystko, aby jak najszybciej go rozwiązać.

Jak można zobaczyć na mapie w serwisie DownDetector (linki znajdziecie w źródle), największe problemy z dostępem do aplikacji Facebooka mają mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, ale w Polsce sytuacja wcale nie wygląda lepiej. Ja osobiście również ich doświadczyłem – zupełnie bez powodu wylogowało mnie z Facebooka na smartfonie i dopiero po kilku próbach udało mi się z powrotem zalogować. Wersja webowa serwisu jest niemal całkowicie martwa – mimo udanego logowania interfejs wyświetla się tylko w szczątkowej części.

Tak samo sytuacja wygląda w przypadku Messengera i Instagrama. Występują też problemy z wysyłaniem zdjęć na WhatsAppie. Nie pozostaje nic, jak czekać, aż pracownicy Marka Zuckerberga naprawią problem i wszystko zacznie działać prawidłowo.

Źródło: DownDetector, DownDetector, DownDetector, @facebook

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona