Duża awaria home.pl – nie działa masa stron, m.in. SkyCash | Tabletowo.pl

Duża awaria home.pl – nie działa masa stron, m.in. SkyCash

Dołącz do dyskusji 0

Od godzin porannych nie działa duża część polskiego internetu. Jest to spowodowane awarią u jednej z największych firm hostingowych w naszym kraju, home.pl. Wiele serwisów internetowych korzysta z rozwiązań spółki – jednym z większych poszkodowanych jest SkyCash. Jeśli więc planowaliście gdzieś zapłacić przy użyciu tej aplikacji, to warto pomyśleć o zabraniu ze sobą gotówki.

Spółka na swoim profilu facebookowym wydała oficjalny komunikat:

Szanowni klienci,

od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl – stron www, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy.

Pozdrawiamy,
zespół home.pl

Duże awarie zdarzają się każdej firmie, warto jednak wiedzieć o tym możliwie najszybciej, aby nie trafić poźniej na niewyjaśnione i irytujące problemy.

Przez awarię mogą nie działać również skrzynki e-mail, jeśli domeny lub serwer tych usług korzystają z rozwiązań dostarczanych przez home.pl.

SkyCash również poinformowało o tej awarii na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Jak wiele osób zauważyło, dzisiaj od samego rana występują trudności z dostępem do SkyCash. Przyczyną jest awaria infrastruktury home.pl, dostawcy niektórych naszych rozwiązań informatycznych. W podobnej sytuacji jest dziś wiele firm internetowych.

Bardzo nam przykro ze względu na wszystkie niedogodności, jakie Was spotkały. Wszyscy pracujemy nad tym, by możliwie szybko przywrócić dostęp do naszych usług.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Źródło: home.pl, SkyCash

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona