home pl fot. NaszeMIasto

Duża awaria home.pl – nie działa masa stron, m.in. SkyCash

Od godzin porannych nie działa duża część polskiego internetu. Jest to spowodowane awarią u jednej z największych firm hostingowych w naszym kraju, home.pl. Wiele serwisów internetowych korzysta z rozwiązań spółki – jednym z większych poszkodowanych jest SkyCash. Jeśli więc planowaliście gdzieś zapłacić przy użyciu tej aplikacji, to warto pomyśleć o zabraniu ze sobą gotówki.

Spółka na swoim profilu facebookowym wydała oficjalny komunikat:

Reklama

Szanowni klienci,

od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl – stron www, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy.

Pozdrawiamy,
zespół home.pl

Duże awarie zdarzają się każdej firmie, warto jednak wiedzieć o tym możliwie najszybciej, aby nie trafić poźniej na niewyjaśnione i irytujące problemy.

Przez awarię mogą nie działać również skrzynki e-mail, jeśli domeny lub serwer tych usług korzystają z rozwiązań dostarczanych przez home.pl.

SkyCash również poinformowało o tej awarii na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Jak wiele osób zauważyło, dzisiaj od samego rana występują trudności z dostępem do SkyCash. Przyczyną jest awaria infrastruktury home.pl, dostawcy niektórych naszych rozwiązań informatycznych. W podobnej sytuacji jest dziś wiele firm internetowych.

Bardzo nam przykro ze względu na wszystkie niedogodności, jakie Was spotkały. Wszyscy pracujemy nad tym, by możliwie szybko przywrócić dostęp do naszych usług.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Źródło: home.pl, SkyCash