Promocja: program do automatyzowania działań oraz wiele paczek ikon dostępnych za darmo na Androida! | Tabletowo.pl

Promocja: program do automatyzowania działań oraz wiele paczek ikon dostępnych za darmo na Androida!

Dołącz do dyskusji 0

Do Sklepu Play zawitały kolejne ciekawe promocje. Na specjalną uwagę zasługuje program Autoset, który pozwala zautomatyzować wiele czynności na smartfonie lub tablecie. Jednocześnie za darmo można też pobrać kilka innych aplikacji oraz paczek ikon.

Autoset – Android Automotion Device Settings

Tak się składa, że w tym tygodniu mam zamiar włożyć swojego Nexusa 7 do samochodu. Wiadomo – najlepiej, żeby w aucie wszystko uruchamiało się automatycznie, aby niepotrzebnie nie tracić czasu. Tutaj z pomocą przychodzi program Autoset. Pozwala on na tworzenie harmonogramów, zdarzeń, czy profili. Sprawi, że przeróżne działania będą wykonywały się same, bez naszego zaangażowania. Przede wszystkim będzie zależało mi na tym, aby po uruchomieniu silnika tablet sam się włączał i uruchamiał Android Auto oraz muzykę, a po wyłączeniu całej elektroniki w aucie, sam się wygaszał. Na to oczywiście pozwoli mi Autoset.

Autoset normalnie kosztuje 7,79 złotego, jednak przez następne 3 dni trwa promocja, dzięki której można ten program pobrać kompletnie za darmo.

Pobierz aplikację z Google Play

Narzędziem podobnym do Autoset jest Automate, które opisał Paweł >w tym artykule<.

Inne promocje

Jednocześnie za darmo można pobrać również wiele ciekawych aplikacji oraz paczek ikon:

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona