automapa android tablet

AutoMapa na Androida – dostępna beta 2 z wieloma poprawkami

AutoMapa dla platformy Android to jedna z najbardziej oczekiwanych aplikacji przez użytkowników urządzeń spod znaku zielonego robota. Mamy nadzieję, że dzięki tak szerokiemu programowi beta testów AutoMapa będzie też najlepiej dopasowaną aplikacją dla potrzeb jej użytkowników – stwierdził swego czasu Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy. Miał rację, bowiem dzięki udostępnianiu użytkownikom sprzętu z Androidem kolejnych wersji rozwojowych aplikacji, w momencie oficjalnego wyjścia z bety, o AutoMapie będzie można powiedzieć, że jest naprawdę dopracowana i niewiele można w niej poprawić. A przynajmniej takie jest założenie, co widać w działaniach producenta. Po dwóch miesiącach od wypuszczenia pierwszej bety programu, w sieci pojawiła się druga, która wprowadza sporo poprawek w stosunku do poprzedniej.

Reklama

Najważniejszy ze wszystkich wprowadzonych zmian jest fakt, iż AutoMapa beta 2 działa o wiele bardziej stabilnie oraz wspiera wiele urządzeń, na których wcześniej można było pomarzyć o jej odpaleniu (pojawiał się komunikat o braku kompatybilności lub aplikacja po prostu nie chciała się otworzyć) – o ile na Asusie Transformer Prime pierwsza beta nie działała, tak o dwójce nie mogę tego powiedzieć.

Jeśli chcecie przetestować najnowszą betę AutoMapy, zajrzyjcie na stronę producenta, gdzie jest do pobrania instalka programu. Należy jednak pamiętać, że wciąż jest to wersja rozwojowa aplikacji, która zawiera sporo błędów, przez co może nie działać do końca tak, jak powinna. Wszystko jednak idzie w dobrym kierunku, dzięki czemu już niebawem AutoMapa powinna zadebiutować w Google Play – wciąż jednak nie wiadomo kiedy to ostatecznie nastąpi.

źródło