Asusowa matrioszka, czyli targowy teaser Asusa Padfone (wideo) - Tabletowo.pl

Asusowa matrioszka, czyli targowy teaser Asusa Padfone (wideo)

Tabletowo.pl Asusowa matrioszka, czyli targowy teaser Asusa Padfone (wideo) Asus Nowości

Kto nie może doczekać się targów MWC 2012 – ręka w górę! O, widzę las rąk, a wśród nich także moje i Jarka :) Już niebawem wylatujemy do Barcelony, ale zanim tam dotrzemy i poznamy nowości, które zostały przygotowane przez poszczególnych producentów (a mamy nadzieję, że będzie ich dużo!), przyjrzyjmy się w jaki sposób Asus zachęca do śledzenia jego targowych nowości.

W sieci został opublikowany teaser wideo, w którym wykorzystano motyw matrioszki. To w połączeniu z napisem „1 + 1 + 1 = ENDLESS POSIBILITIES” nie pozostawia wątpliwości – tajwański koncern ma na myśli swoje interesujące urządzenie – Asusa Padfone.

Sprzęt ten jest o bardzo ciekawy, bowiem umożliwia podłączenie nie tylko smartfona (dzięki specjalnej wnęce w tylnej części modelu), ale i klawiatury – podobnie jak w modelach z serii Eee Pad Transformer, a to z kolei sprawia, że w jednym sprzęcie mamy do czynienia ze smartfonem, tabletem i netbookiem. Można więc odnieść wrażenie, że same parametry techniczne, na razie skrzętnie skrywane, będą tu odgrywały drugie skrzypce, aczkolwiek – znając ostatnie poczynania Asusa – będą stały na wysokim poziomie.

Asusa Padfone i pozostałe nowości producenta (w tym najprawdopodobniej Transformera TF300T) poznamy podczas konferencji 27 lutego w Barcelonie – powyżej widzicie grafikę z zaproszeń, które zostały rozesłane do dziennikarzy. A poniżej wspomniany teaser:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona